Villa

Villas on neli magamistuba, mis on mõeldud seitsme inimese majutamiseks. Esimesel korrusel asub suur ning avar magamistuba, kus on kahekohaline voodi ning kummutid asjade hoiustamiseks. Esimesel korrusel asub kabinet diivanvoodiga, mida saab vajadusel magamiseks kasutada. Kabinetis on vajadusel võimalik tööd teha, seal on vajadusel võimalik segamatult mõtelda ning tegeleda puhkuseväliste toimetustega. Kabineti väike raamatukogu annab võimaluse kirjandushuvilisele nautida eestikeelset kirjandust. Ülemisel korrusel asuvad kaks magamistuba, kus on kummaski kaks ühekohalist voodit, vajadusel on võimalik voodid ka kokku lükata. Teisel korrusel, kahe toa vahel, asetseb vannituba. Mõlemal ülemisel toal on oma suur ja privaatne rõdu, kus on võimalik hommikuti kohvi juua ning linnulaulu kuulata.

Elutuba on avatud läbi kahe korruse, mis muudab õhkkonna avatuks ning omavahelise suhtlemise hõlpsaks. Elutoas on suur kamin, kus on võimalik külmadel talveõhtutel või jahedamatel suveõhtutel raamatut lugeda ning nautida kaminast õhkavat soojust. Köögi poolel on söögilaud kaheksale, mis annab võimaluse kõikidele külalistele koos einestada. Täiuslikult varustatud köök võimaldab Teil igakülgselt toitu valmistada ning serveerida.

Villas on kaks sauna - elektrikerisega saun, mis on eelkõige mõeldud külalisele, kes soovib väiksema seltskonnaga saunas lõõgastuda ning suurem puukerisega saun, mis on mõeldud külalisele, kes soovib suurema seltskonnaga klassikalist sauna nautida. Saunast on võimalik pääseda verandale, kus saab pärast väsitavat leili lõõgastuda ning nautida hämmastavat vaadet merele. Terassil on suur köetav kümblustünn, kuhu mahub korraga umbes kaheksa inimest. Kümblustünn pakub külastajale tõelist naudingut, olenemata aastaajast või ilmast. Terrassil on olemas grill ning välimööbel, mis võimaldavad külastajatel nii suvisel, kevadisel kui ka sügisesel perioodil õues grillida ning head seltskonda nautida.